Anat Stern – edulugu enne ja pärast doktor Simeonsi dieeti

Anat Stern – edulugu enne ja pärast doktor Simeonsi dieeti

34 aasta vanune kahe lapse ema.

Praegu olen ma 34 aastane ja olen kaks korda sünnitanud. Alustasin dieediprotsessi 2011. aasta novembris kaalult 73,4, mis oli mul kolm aastat püsinud, vaatamata intensiivsetele treeningutele jõusaalis ja tervetele eluviisidele.

Minu jaoks oli oluline, et toiduaine oleks looduslik, saadud kemikaale kasutamata, ning eriti see, et annaks kiireid tulemusi! Protsessi esimesel nädalal võtsin alla 3,2 kilogrammi. See oli hämmastav, see oli minu jaoks läbimurre ja see oli alguseks protsessile, mida ma nii väga soovisin!

Pärast protsessi 40 päeva kaalusin ma juba 61,6 kg – olin 11,8 kilo alla võtnud! Kas võite endale minu õnne ette kujutada? Kas suudate ennast ette kujutada 40 päevaga peaaegu 12 kilo alla võtnuna? Olin seitsmendas taevas! Kuidas küll mulle meeldis ennast hommikuti peeglist vaadata! Kuidas mulle meeldis, et riided näevad seljas nii ilusad välja! Kuidas mulle meeldis, et püksid on mulle liiga suured ja ma võin need jalast võtta püksilukku avamata!

Ma teadsin, et ei peatu, et jätkan niikaua kui saan oma keha tagasi, kui saan jälle enda üle uhke olla, kui saan selga panna kleidi, mida kandsin oma pulmapäeval.

Kuni 2012. aasta märtsini hoidsin ma oma kehakaalu 62 kilo ringis ja see oli puhas nauding! Selle jaoks võtsin ma aluseks standardinstrumendid ja nõuanded tervislike eluviiside järgimiseks.

Nende kuude jooksul nautisin ma elu, jooksin mõnuga oma laste järel vihma käes. Mulle meeldis pilke püüda, mulle meeldis näha ammuli suid ja ma nautisin uute riiete ostmist noortele, aga mitte täiskasvanud naistele mõeldud poodidest – ostsin liibuvaid vööga riideid, et näidata oma uut taljet.

Lõpetasin dieedi teise etapi kaaluga 55 kg. Ma tean, et teile tundub see ulmelisena, kuid doktor Simeonsi imelise dieediga on kõik võimalik.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*