Alexander Stern – edulugu enne ja pärast doktor Simeonsi dieeti

Alexander Stern – edulugu enne ja pärast doktor Simeonsi dieeti

37 aasta vanune kahe lapse isa.

Kuigi ma pole oma laste lihane isa, olin ma hõivatud sellega, et tagada meie seltskonnale võimalikult suur sissetulek. Selleks kulus mul palju aega, töötasin hilisööni, istusin kaua arvuti taga ja muidugi sõin palju ja pidevalt, mitte kindlatel kellaaegadel ja vaatamata, mida suhu panen.

Kui lisada, et ma pole kunagi kõhn olnud ja pole kunagi tegelenud spordiga, saategi te pildi mehest, kes näeb välja nagu kartulikott, on kogu aeg väsinud ja ärritunud, kellel on kõrge vererõhk ja kellel pidevalt valutab pea. Sellises seisukorras olid lapsed ainult koormaks, aga mitte rõõmuks.

Ma ei uskunud doktor Simeonsi „võlumeetodisse“, olin kindel, et õige meetod seisneb selles, et „suu kinni hoida ja palju sporti teha“. Kui nägin Anati pärast kahenädalast protsessi, olin üllatunud, et see nii kiiresti tulemusi annab. Ta sai lahti rasvast just õigetes kohtades ja ma mõistsin, et ka minul tuleb doktor Simeonsi dieet läbi teha.

35 päevaga sain ma lahti 15 kilost! Ma polnud kunagi nii kõhn olnud! Lõpuks tundsin ma, et olen saanud tagasi kontrolli oma keha üle. Praegu kontrollin mina oma keha seisundit, aga mitte vastupidi. See on tõeline vabanemise tunne. Sain tagasi oma elu ja oma tervise. Pole rohkem peavalusid, pole kõrget vererõhku ja ma ei hingelda lastega mängides.

Mu kaal alanes 93 kilolt 78-le ning täna, pärast teist etappi, kaalun ma 72 kg, millest ma omal ajal unistadagi ei võinud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*