Alates detsembrist 2014 on meil uued hinnad!

Dr Simeonsi dieediga vähendavad väga paljud inimesed iga kuu edukalt oma kaalunumbrit. Seoses sellega, et firma laieneb, tõstame alates detsembrist 2014 paketi hinda.


Täispakett hakkab maksma 83€. 
Kui on olemas meie dieedi läbinud soovitaja, siis on paketi hinnaks 75€.


Tere….

Mina olen Reete Koivunen, olen 42 aastane ja alustasin 40 päevast dr.Simeonsi dieeti 2014. aasta mai lõpus. Olen pikk 1.56 ja kaalusin siis 109.2 kg ja 40 päeva pärast 100.2 kg ehk võtsin kaalust alla 9 kg ja see on üllatavalt hästi tänaseni vastu pidanud ! 

Kuna mul on palju aastaid olnud bipolaarne meeleoluhäire ja meeletu väsimus kogu aeg, siis ka seda dieeti ei olnud kerge teha. Raskeks tegi selle see, et ikka oli väga suur väsimus ja energiat ei olnud üldse  ja seda terve dieedi aeg. Ometi jälle hea külg oli see, et tundsin kuidas kogu organism puhastus – nii hea tunne oli kuidas mitu päeva sool puhastus, mingid mürgid tulid naha kaudu välja jne – iga päev oli mingi protsess käimas.

See dieet on tõesti tõhus abivahend kui tahta kaalu kiiresti kaotada lühikese ajaga ja siis õppida ka kaalu hoidma! Palju kergem on edaspidi endaga hakkama saada! Selle dieedi kaudu sain oma konsultandi Aire käest palju häid nippe ja nõuandeid kuidas targalt toituda. Hästi on korraldatud ka see,et alati sai nõu Airelt küsida kui vaja ja tema sai jälgida kuidas ma olen midagi teinud.

Tõesti, väga suur töö nendel juhendajatel teha – nad on lausa preemiat väärt!

Nüüd lähen teisele ringile ja võimalik, et ka kolmandale… Isegi kui tuleb natukene kannatada, siis hea on kogeda kergemat keha ja teada, et organism on paljudest mürkidest ja üleliigsest rasvast jälle vaba!

Tänades
Reete Koivunen


Nii Julia Koit kui ja mina oleme oma klientide jaoks nõuga vajadusel olemas igapäevaselt!

Organismi kaalu määrab rasvavarude hulk. Ehituslik rasvkude – see on kudedesse vee, energia ja toitainete depoo.

On aga olemas ka teine rasvaliik: varurasv ja liigset varurasva meile vaja pole, sest see on meie tervisele suur risk! Dr Simeonsi dieediga saab vähendada just varurasva hulka!

Kuidas meie saame aidata ülekaalust vabanemisel?

Meie abi algab sellega, et me ise tahame Teid aidata! Me aitame inimesel õppida toituma vastavalt oma keha vajadusele ning inimene õpib ka vett jooma.

Kõigepealt me anname TASUTA ülevaate tervisliku toitumisega võrdväärsel tasandil olevast dr Simeonsi dieedist.

Dr Simeonsi dieediga saab vähendada oma varurasva 40 päeva jooksul 8-15 kg ja inimese tervisenäitajad paranevad! Kui võrrelda vereproovi enne ja peale dieeti, siis peale dieeti on see alati palju parem.

Rasvad jagunevad inimeses kolmeks:

  1. Keha harilik energiavaru
  2. Ehituslik rasv
  3. Varurasv (vistseraalne rasv)

Dr Simeonsi dieediga jäävad kahandamata lihased, ehituslik rasv ning keha harilik energiavaru. Kaalunumbri alandamine käib peamiselt vaid varurasva arvelt!

Palun võtke meiega ühendust ja me räägime Teile, et mis mõttes on dr Simeonsi dieet võrreldav tervisliku toitumisega. Me räägime ka sellest, et kuidas dr Simeonsi dieet parandab tervist!

Tervist, ilu ja rõõmu soovides,

Aire Kängsep
Dr simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
www.simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.