4 sammu tervise juurde

Tere armsad lugejad!

Dr Simeonsi dieedi ajal on inimene rikkalikult toidetud oma varurasvast ainevahetusse tulevatest toitainetest. Meie dieedi ajal saab inimene päevas kõiki just täna rakkudele vajaminevaid toitaineid 2000 – 4500 kcal päevas! Me langetame kehakaalu vaid varurasva arvelt. Me joodame oma organismi piisava veega ja puhastame keha paljudest toksiinidest ning jääkainetest. Me toidame oma organismi just varurasvas olevate kõigile rakkudele vajalike toitainetega.

Kuidas? Helistage või kirjutage ja me vastame Teile kindlasti. Teine võimalus on külastada meie loeng-vestlusringi Tartus (septembrist ka teistes Eesti linnades), kus tutvustame põhjalikult dr Albert Simeonsi kliinilistel katsetel põhineva dieedi loogikat.

Kuna meil liitub igal kuul umbes 200 uut klienti, siis meil on 3 aastaga kogunenud märkimisväärne infopagas dieedi läbinute tulemustest. Dieedi läbib õnnestunult enamik liitujatest, sest dieet on lihtne, tervisele kasulik, nälga pole ning kogu dieedi jooksul on inimesel olemas pädeva konsultandi tugi.

Jah, dr Simeonsi dieet on teaduslikult täpne ning inimese tervisele absoluutselt ohutu! Kui toimida dieedi reeglite järgi, siis on meie dieedist inimese tervisele vaid kasu ja kaalunumber varurasva arvelt langeb 40 päevaga 8 – 15 kg.  Kui mitte toimida dr Simeonsi poolt väljatöötatud reeglite järgi, siis kahju inimese tervisele pole, lihtsalt kaalunumber ei lange nii hästi kui võiks langeda.

Mida aga teha neil inimestel, kes ei plaani dieeti? Kuidas oma keha aidata? Me mõtleme ka teile ja seoses sellega panengi täna kirja 4 lihtsat sammu oma tervise parandamiseks:

1. Jooda oma organismi puhta veega

Vesi – see on elu alus planeedil. Kvaliteetne vesi aga on tervise taastamise ning tugevdamise fundamentaalne instrument. Kogu elu kestel on vesi meie igale rakule hädavajalik.

Sündides sisaldab lapse organism enam kui 80% vett. Täiskasvanud inimese organism sisaldab kuni 70% vett. Intellektuaalse mõtlemise keskus – peaaju – koosneb 90% ulatuses veest ja on väga tundlik veetustumise suhtes. Vanuse kasvades väheneb vee hulk organismis 60 – 65 % – ni ja see näitab, et vananemine on muuhulgas ka organismis nii rakuvälise kui ka rakusisese vedeliku kaotus.

Vedeliku tarbimise füsioloogiline norm on ööpäevas 30-40 ml/ kehamassi kg kohta. Vee roll meie organismis on väga suur, sest kõik ainevahetuse protsessid toimuvad justnimelt vee keskkonnas. Veri, lümf, rakkude vaheline ja raku sisene vedelik, sülg, higi, maomahl, sapp, uriin – kõik see on vesi koos selles lahustunud mineraalsooladega.

Konstantne vedeliku maht, nagu ka püsiv soolade konsentratsioon nende koostises, hoiab alal organismi sisekeskkonna vee ja soolade tasakaalu, tagab kasulike ainete transpordi kõikide rakkudeni, suurendab energiavarusid, aitab kaasa elutegevuse kõrvalsaaduste kiirele väljutamisele, kiirendab taastumist.

2. Puhasta oma organismi

Ussnugilised, toksiinid, jääkained – kõik see on suur ja tõsine, kuid ülimalt alahinnatud probleem. Kui te arvate, et see teid ei puuduta, siis palun tutvuge teadaolevate faktidega – Rahvusvahelise Tervisekaitse Organisatsiooni (WHO) andmetel võib praktiliselt 80% kõikidest haigustest olla esile kutsutud mitte ainult parasiitidest, vaid ka meie organismi saastumisest (halva kvaliteediga toit ning vesi), klooritud kraanivee tarbimisest, heitgaaside mürgisusest või vähesest kehalisest aktiivsusest. Eelpool nimetatud tegurid on põhjuseks, et organismi koguneb suur hulk ballast- ja mürkaineid, mis hakkavad negatiivselt mõjuma meie tervisele.

Jääkained tekitavad ainevahetusprotsesside tugeva häirumise, aeglustavad produktiivseks füüsiliseks ja vaimseks tööks vajaliku energia tootmist, loovad soodsad tingimused haigust tekitavate bakterite kiireks paljunemiseks, halvendavad närvisüsteemi, endokriinsüsteemi ja immuunsüsteemi funktsioone, halvendavad vitamiinide ja mikroelementide omastatavust. Eelnev aga toimib kõikide tõsiste haiguste tekke käivitajana.

Arvestades neid asjaolusid, on soovitatav 2 korda aastasläbi viia sooleparasiitide vastane ja organismi puhastamise profülaktiline kuur looduslike vahenditega. Soovitan firma Coral Club vastavaid tooteid.

3. Toida oma organismi

Õige ja kvaliteetne toit on kahtlemata vajalik tervise kõrge taseme hoidmiseks. See loob optimaalse füüsilise ja vaimse arengu tingimused, hoiab kõrget töövõimet, on oluline tegur vastupanemiseks ebasoodsatele mõjutustele.

Kahjuks on tänapäeva kiire elutempo ja teaduslik-tehniline progress muutnud nii toitumise iseloomu kui ka toidu kvaliteeti. Me sööme palju arevates, et nii saame tagada meie rakkudele täisväärtusliku toidu. Spetsialistid kinnitavad, et tänapäeval sisaldavad paljud toiduained „tühje“ kaloreid.

Kahjuks on tänapäeval toiduained, mida me sööme, kasvatatud kemikaalidega töödeldud ja kurnatud pinnasel. Need toiduained on kõrge kalorsuse juures madala toiteväärtusega. Kalorite (rasvade, soolade ja süsivesikute) sisaldus neis on väga kõrge: friikartulid, kartulikrõpsud, hamburgerid: kuni 570 kilokalorit 1 portsu kohta (sisaldavad 30% transrasvu ehk hüdrogeenitud rasvu). Erinevad koogid ja maiustused sisaldavad palju kaloreid ja samas kunstlikke lisa- ning värvaineid. Sellise „surnud“ toidu tarvitamise tagajärjed on ilmsed: rasvumine, ateroskleroosi ja südamehaiguste teke, hingeldustõbi, vähenenud vastupanuvõime nakkustele, nõrkus, vähene elujõud.

Just seetõttu täheldatakse tänapäeval bioaktiivsete toidulisandite populaarsuse kasvu. Neid on tark lubada oma ellu, sest need annavad märkimisväärselt meile kasu korvates toitumise puudujääke ja mõjutades oluliselt elukvaliteeti. Soovitan ainete ja koguste määramiseks pöörduda toitumisspetsialisti poole.

4. Kaitse oma organismi

Kaasaegses ühiskonnas omaksvõetud elustiil dikteerib oma tingimusi: me kasutame harva ökoloogiliselt puhtaid toiduaineid, joome peamiselt ebakvaliteetset vett, hingame saastunud õhku, kasutame sünteetilisi ravimeid, oleme elektromagnetilise kiirguse mõjuväljas ja kõike seda pideva stressi tingimustes. Toiduga koos satub meie organismi antibiootikume, loomade kasvu kiirendavaid ja kaalu suurendavaid hormoone ning kasvustimulaatoreid.

Käesoleval ajal on palju naturaalseid, ohutuid profülaktilisi vahendeid, mis aitavad organismil vastu panna välis- ja sisetegurite kahjustavale toimele ning kaitsevad elutähtsaid organeid. Soovitan siinjuures pöörduda toitumisspetsialisti poole.

Refereering allikast: „4 sammu tervise juurde“, Coral Club, 2012

Tartus on meil ka augustis loeng-vestlusringid kаhеl järjestikusel kolmapäeval:

19. ja 26. 08 kell 18.30 on vestlusring
Dr Simeonsi dieedi teemadel.

Kohapeal liitujatele on soodushind!

Palun tulge kolmapäeval, 22. või 29. juulil, kell 18.30 Tartus Terviselaekasse loeng-vestlusringi, kus räägime:

  • Mis kasu on dr Simeonsi dieedist?
  • Miks dr Simeonsi dieet pole kahjulik tervisele?
  • Kuidas dr Simeonsi dieet parandab tervist?
  • Dr Simeonsi dieedi olemus ja lihtne läbitavus.
  • Dr Simeonsi dieet sobib ka diabeetikule ning erinevatele muid kroonilisi haigusi põdevatele inimestele! Käime läbi haigused, millega saab meie dieeti teha.
  • Vastavalt kliendi vajadusele on kättesaadav konsultandi igapäevane tugi!

Vestlusringi on oodatud kõik huvilised ja juba dieedi tegijad. Käsileme ka kõiki neid küsimusi, mis meie dieedi raames Teid huvitavad.

Vestlusringist osavõtt on TASUTA!

Teil on võimalik juba septembris olla ilusamas vormis!

Asume Tartus aadressil Struve 4, II korrusel.

See on kohe Tartu ülikooli raamatukogu peasissekäigu vastas asuv heleroheline puumaja (teater Vanemuine lähedal). Palun helistage mulle kui ei leia asukohta!

Palun registreeruge minu meilile või telefonile

Rõõmsat suve jätku teile kõigile! Kohtumiseni!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.